Hľadá sa muzikálová hviezda


Notissimo podporilo talentované deti na 43.ročníku speváckej súťaže

Druhú júnovú sobotu (9.6.2018) sa na základnej umeleckej škole Hálkova 56 v Bratislave konal 14. ročník speváckej súťaže „Hľadá sa muzikálová hviezda“. Mnoho mladistvých tu predviedlo svoj talent a Notissimo.sk sa ich za to rozhodlo odmeniť. Darované ceny do súťaže patrili v každej kategórii víťazom na 1.-3.mieste a pozostávali z darčekovej šálky Notissimo.sk, ročného predplatného prístupu v hodnote 118,90€, polročného predplatného prístupu v hodnote 58,80€ a mesačného predplatného prístupu v hodnote 11,88€ na využívanie služieb portálu Notissimo.sk. Ku každej cene sme ešte pridali 10€ kredit pre náš spriatelený portál, Notypiesni.sk

Keďže sú pre niektorých naše služby neznáme, rozhodli sme sa usporiadať našu prvú prezentáciu portálu Notissimo.sk, ktorá bola súčasťou programu súťaže. Milým prekvapením bola početná účasť záujemcov, ktorí sa neváhali pýtať. Na programe bolo priblíženie možností a funkčností portálu Notissimo.sk. Taktiež padla zmienka o našich online súťažiach a pripravovanej aplikácii, ktorú budete môcť využívať čoskoro.
Na záver prezentácie bola konštruktívna diskusia, kde sme radi zodpovedali všetky otázky a vysvetlili určité nejasnosti alebo niektoré konkrétne scenáre použitia našich služieb. Veľmi radi sme sa ako hlavný partner na tejto súťaži zúčastnili, bol to veľmi inšpiratívny deň.


Ak Vás tento článok oslovil a radi by ste s nami v budúcnosti spolupracovali, neváhajte nás kontaktovať TU a podeliť sa s nami o Vaše nápady.